Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50225
Stary 10.07.2011, 20:31
szkoda gdyby nie udało sie sprowadzic Jovanovic,23 letniego stopera można by za kilka lat sprzedac z zyskiem jak Marcelo.

Pamiętam z poprzednich sezonów że często za darmo lub za niewielkie kwoty udwało sie Nam sprowadzac klasowych obrońców np.Stolarczyk,Bogdan Zajac,Marek Zając,Cleber,Marcelo,Baszczu.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 10.07.2011 o godz. 20:43.
Odpowiedz cytując