Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#975
Stary 10.07.2011, 19:40
boczek napisał(a):Wyświetl post
Może taka z taśmy dostałaś lewą bateryjkę że tak krótki trzyma.
No żeby 24 h nie wytrzymał to coś jest nie tak.

Masz w Orange w abonamencie ?
Bo jak tak, to nie wstydź się, pójdź do punktu , i skorzystaj z gwarancji. Nie wstydź się w tym znaczneiu, że na dzień dobry babka czy gość z Orange powiedzą że Pani źlę sformotowała, na co Ty opieprz gościa, że czasami jest wina jednak sprzętu, nie użytkownika.

Przez tydzień będziesz bez telefonu, ale wymienią Ci za friko na nową bateryjkę.

O ile masz na gwarancji ten teleofn ?
aż mnie to zainteresowało , jak by mi ktoś w salonie powiedział że mam źle sformatowaną baterie, to kazał bym mu pokazać gdzie w instrukcji telefonu jest taki punkt jak formatowanie baterii. Przynajmniej w mojej noki E51 nic o takim czymś nie ma.
Ostatnio edytowane przez Luu... : 10.07.2011 o godz. 20:24.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując