Mariusz Sacha bardzo blisko Podbeskidzia Bielsko Biała.
http://www.90minut.pl/news/161/news1...beskidzia.html
Wiem, że to dziwnie zabrzmi, ale to ciekawe posunięcie ze strony działaczy "Górali". Ja Sachę z solidnych występów w sezonie 2009/2010. Rozwój jego kariery zatrzymały kontuzję... w sezonie 10/11 na boisku pojawił się w zaledwie 9 spotkaniach, w których nie zdobył ani bramki, ani asysty.
Co do Niedzielana - Czeka go miłe powitanie przy R22

Takich rzeczy się nie robi - tak samo jako były piłkarz Górnika nie powinien przechodzić do Ruchu Chorzów, tak jako były piłkarz Wisły nie powinien wzmacniać Cracovii.
