http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...idze_mistrzow/
Żenujące tłumaczenia Diaza odnośnie tego dlaczego nie grał w Club Brugge. Mówi, że klub ściągnął jakiegoś nowego zawodnika, co nie jest prawdą, bo żaden lewy obrońca nie przyszedł. Cały czas grał 35-letni Peter van der Heyden, ten którego Diaz docelowo miał zastępić kiedy przychodził do Brugii. Po sezonie ten wiekowy zawodnik odszedł z klubu.