Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12068
Stary 10.07.2011, 18:13
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...idze_mistrzow/

Żenujące tłumaczenia Diaza odnośnie tego dlaczego nie grał w Club Brugge. Mówi, że klub ściągnął jakiegoś nowego zawodnika, co nie jest prawdą, bo żaden lewy obrońca nie przyszedł. Cały czas grał 35-letni Peter van der Heyden, ten którego Diaz docelowo miał zastępić kiedy przychodził do Brugii. Po sezonie ten wiekowy zawodnik odszedł z klubu.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując