Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5460
Stary 10.07.2011, 18:09
szprotson napisał(a):Wyświetl post
jakim cudem Lukaku i Kovacica sciagnales?ale grubo, ja grając Wisła do bodajze 2025! roku takich sukcesów na arenie miedzynarodowej nie zrobiłem, maks zawsze ćwierćfinał LM i "goodbye" z Interem tudzież Realem.
Miazdzyłem finansowo ale nie zawsze sportowo

i taki psikus od prezesa
O niee. Reymonta 22 dla pejsów?

Jak już to mogli od nazwiska managera nazwać stadion a nie od morcina

No ale ładnie koksicie, aż chce się grać tym Śląskiem

boczek napisał(a):Wyświetl post
Chociaż raz OM wypożyczył mi środkowego pomocnika o wartości 20 mln złotych. 21 latek . No i co ? Ja mam opcję zaznaczoną " NIE POKAZUJ WYPOŻYCZEŃ " i przez cały sezon nie grał, nie był zarejestrowany do żadnych rozgrywek bo był ukryty hehehe
Taki z Ciebie Mourinho a takiej rzeczy nie dopilnowałeś, zapomniałeś o swoim podopiecznym?
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 10.07.2011 o godz. 18:11.
Odpowiedz cytując