O niee. Reymonta 22 dla pejsów?
Jak już to mogli od nazwiska managera nazwać stadion a nie od morcina
No ale ładnie koksicie, aż chce się grać tym Śląskiem
boczek napisał(a):

|
Chociaż raz OM wypożyczył mi środkowego pomocnika o wartości 20 mln złotych. 21 latek . No i co ? Ja mam opcję zaznaczoną " NIE POKAZUJ WYPOŻYCZEŃ " i przez cały sezon nie grał, nie był zarejestrowany do żadnych rozgrywek bo był ukryty hehehe
|
Taki z Ciebie Mourinho a takiej rzeczy nie dopilnowałeś, zapomniałeś o swoim podopiecznym?
