jakim cudem Lukaku i Kovacica sciagnales?ale grubo, ja grając Wisła do bodajze 2025! roku takich sukcesów na arenie miedzynarodowej nie zrobiłem, maks zawsze ćwierćfinał LM i "goodbye" z Interem tudzież Realem.
Miazdzyłem finansowo ale nie zawsze sportowo
i taki psikus od prezesa
