dzięki
żadnych bugów, żadnych przekrętów czy ingerencji w ustawieniach gier ( typu jakieś pliki wewnętrzne, staty itd )
Sezon 2018. Trener Wisły i jednocześnie Repry Senegalu
Jeśli chodzi o Polaków w składzie to mam tylko dwóch, Czekaj ( reprezentant dorosłej kadry PL ) oraz wychowanek O PŚ Pogonowski.
Miałemu siebie takich zawodników jak Boenisch, Glik, Kosecki, Grosicki ale są po prostu słabi.
Za te same pieniądze mogę mieć dwóch perspektywicznych murzynów z U-18 kadry RPA.
A propos RPA, teraz mam tylko 5 murzynków w U-21 ale był okres gdzie miałem ich aż 10. 4 dostało się do dorosłej drużyny, dwóch poszło na wypożyczenie.
W U-21 zostało 3, pozostałych sprzedałem z zyskiem.
Budżet na 2018 / 2019 92 mln złotych ~ 23 mln euro