Wyświetl pojedynczy post
boczek
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5457
Stary 10.07.2011, 17:40
dzięki


żadnych bugów, żadnych przekrętów czy ingerencji w ustawieniach gier ( typu jakieś pliki wewnętrzne, staty itd )


Sezon 2018. Trener Wisły i jednocześnie Repry Senegalu


















Jeśli chodzi o Polaków w składzie to mam tylko dwóch, Czekaj ( reprezentant dorosłej kadry PL ) oraz wychowanek O PŚ Pogonowski.
Miałemu siebie takich zawodników jak Boenisch, Glik, Kosecki, Grosicki ale są po prostu słabi.
Za te same pieniądze mogę mieć dwóch perspektywicznych murzynów z U-18 kadry RPA.

A propos RPA, teraz mam tylko 5 murzynków w U-21 ale był okres gdzie miałem ich aż 10. 4 dostało się do dorosłej drużyny, dwóch poszło na wypożyczenie.
W U-21 zostało 3, pozostałych sprzedałem z zyskiem.


Budżet na 2018 / 2019 92 mln złotych ~ 23 mln euro
Ostatnio edytowane przez boczek : 10.07.2011 o godz. 17:44.
Odpowiedz cytując