Wojtator napisał(a):

|
a jak wejdziesz do interakcji z zarządem to jest możliwa rozmowa o rozbudowie stadionu?
|
Nie. Jest tylko możliwość o wykupienie obecnego obiektu oraz zakup nowego.
Nie pamiętam kiedy nowy stadion miał zostać oddany do użytku, 04.2011?
Jeśli tak to już niedługo się wyjaśni sprawa.
Póki co jednak skupiam się na sprawach sportowych - 15 zwycięstw 5 remisów i 1 porażka dają mi 2 punkty przewagi nad Legią...