Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5454
Stary 10.07.2011, 16:51
Wojtator napisał(a):Wyświetl post
a jak wejdziesz do interakcji z zarządem to jest możliwa rozmowa o rozbudowie stadionu?
Nie. Jest tylko możliwość o wykupienie obecnego obiektu oraz zakup nowego.

Nie pamiętam kiedy nowy stadion miał zostać oddany do użytku, 04.2011?
Jeśli tak to już niedługo się wyjaśni sprawa.

Póki co jednak skupiam się na sprawach sportowych - 15 zwycięstw 5 remisów i 1 porażka dają mi 2 punkty przewagi nad Legią...
Odpowiedz cytując