Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10551
Stary 10.07.2011, 14:46
TOMEK 11 po co takie rozważania? Jak chciałeś zrobić najlepszy skład to trzeba było tam wstawić Kose, Franka, Szymka, Cantoro. A taki skladzik rownie slaby jak ten dzisiejszy

Odpowiedz cytując