wroobel88 napisał(a):

Jak miałem kiedyś halogranie to mi takie smsy przychodziły, więc to może od tego. Jeśli nie masz to zaloguj się na stronie orange i sprawdź co masz aktywne, a co nie
|
Halogrania nie mam. Logowałam się na stronę Orange, ale nie widzę tam żadnej aktywnej usługi, która mogłaby być sprawczynią całego zamieszania. Więc mam nadzieję, że ktoś wie o co konkretnie chodzi, czyli co mam wyłączyć.
