BronekTS napisał(a):

|
No ale to nie ma się co śmiać tak naprawdę, oznacza to że dobrze przepracował czas w którym leczył kontuzję. Widać chłop chce, zamiast brzuch od siedzenia na tyłku po operacjach to urosło mu tam gdzie trzeba, nie mógł ruszać nogami przez jakiś czas intensywnie, miał dużo czasu to skupił się na nabraniu masy bo wcześniej było z tym różnie. No i teraz nieźle sobie wygląda. Wcale bym się nie zdziwił jak to pozwoliłoby mu się trochę bardziej niż wcześniej poprzepychać w polu karnym i dawać dużo radości z gry Wiśle
|
BUNOZA PODOBNIE

też z sucharka zrobił się sportowiec