sandbender napisał(a):

A to oni (ŁKS) będą mieli pieniądze w ogóle żeby ligę dokończyć?
Jak dla mnie murowany kandydat do lotu z powodu nieotrzymania licencji na następny sezon.
|
A od kiedy to licencji nie dostaje się za brak pieniędzy? Zawsze myślałem, że jest to ściśle związane z zajęciem przez naszą sąsiadke miejsca w strefie spadkowej.