Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22636
Stary 10.07.2011, 12:06
BronekTS napisał(a):Wyświetl post
Czy otwarty jest w tym roku basen odkryty przy stadionie na R22? Bo był zamknięty poprzednie lata, ale teraz już tam nie ma maszyn większych jest w miarę czysto, to może jest już otwarty tego roku ?
Na 99% zamknięty.

Mam numer w Orange. Co jakiś czas dostaję sms z nr 105 o treści " Za 3 dni przedłużymy Ci działanie usługi. Aby korzystać dalej z usługi pamiętaj o doładowaniu konta.". Orientuje się ktoś co to za usługa?
Odpowiedz cytując