|
jeżeli założymy, że Wisła wejdzie na Skonto w ustawieniu 4-2-1-2-1 to możliwe, że zagramy takim składem:
Pareiko
Lamey-Jaliens-Chavez-Paljic
Sobol-Wilk
Melikson
Małecki-Iliev
Genkov
w orbicie pozostają: Jovanic, Burliga, Bunoza, Garguła, Kirm, Biton
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|