Wyświetl pojedynczy post
BronekTS
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22635
Stary 10.07.2011, 07:21
Czy otwarty jest w tym roku basen odkryty przy stadionie na R22? Bo był zamknięty poprzednie lata, ale teraz już tam nie ma maszyn większych jest w miarę czysto, to może jest już otwarty tego roku ?
Odpowiedz cytując