Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
BronekTS
Senior Member
Od: 04.2007
Offline
#
22635
10.07.2011, 07:21
Czy otwarty jest w tym roku basen odkryty przy stadionie na R22? Bo był zamknięty poprzednie lata, ale teraz już tam nie ma maszyn większych jest w miarę czysto, to może jest już otwarty tego roku ?
BronekTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BronekTS
Znajdź inne posty napisane przez BronekTS