Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Musiek1906
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: VII
Offline
#
22632
09.07.2011, 23:18
Nie wiem jak teraz, ale pare lat temu w wakcje można było zdawać w Parku Jordana. Jak masz czas to przejdz się w tygodniu koło godz.10-12 do parku (tam jak są znaki drogowe, w sumie niedaleko strefy kibica)
Musiek1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Musiek1906
Znajdź inne posty napisane przez Musiek1906