Wyświetl pojedynczy post
Musiek1906
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: VII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22632
Stary 09.07.2011, 23:18
Nie wiem jak teraz, ale pare lat temu w wakcje można było zdawać w Parku Jordana. Jak masz czas to przejdz się w tygodniu koło godz.10-12 do parku (tam jak są znaki drogowe, w sumie niedaleko strefy kibica)
Odpowiedz cytując