WISŁAZWE napisał(a):

Skąd ta pewność, jak się nie mylę Wisła ma możliwość do 24 godzin przed meczem zgłosić jeszcze jednego zawodnika, więc słowa ''na pewno'' trochę tu nie pasują.
Poczekamy zobaczymy, być może zgłoszą jego albo Jovanovica.
|
Nie mylisz się.
Mnie ciekawi, co z Bitonem - miał na 100 % nie zagrać ze Skonto, a jednak zgłoszony jest.