Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#911
Stary 09.07.2011, 22:43
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Skąd ta pewność, jak się nie mylę Wisła ma możliwość do 24 godzin przed meczem zgłosić jeszcze jednego zawodnika, więc słowa ''na pewno'' trochę tu nie pasują.
Poczekamy zobaczymy, być może zgłoszą jego albo Jovanovica.
Nie mylisz się.
Mnie ciekawi, co z Bitonem - miał na 100 % nie zagrać ze Skonto, a jednak zgłoszony jest.
Odpowiedz cytując