Na papierze Korona to poziom Polonii Bytom z zeszłego sezonu. Polonia mając odrobinę szczęścia mogła się utrzymać. Na to liczą w Kielcach najwyraźniej. Mnie nie zmartwi jak spadną, natomiast trzeba pamiętać że tuż przed zamknięciem okienka pewnie pozyskają kilku darmowców z kartą na ręku, którzy za możliwość gry będą grali za grosze.
Dlatego poczekajmy do zamknięcia okienka z oceną kto jest 1 kandydatem zarówno do spadku jak i MP
