ChG napisał(a):

Koleś jest jeszcze większym awanturnikiem niż Daniel Ljuboja i Maor Buzaglo razem wzięci. 
Jeśli już mowa o Copa America - ja wziąłbym Campbella z Kostaryki. Świetny 18-latek.
|
Akurat sam Maor nie jest awanturnikiem, tylko jego ojczulek .