Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10541
Stary 09.07.2011, 19:29
ChG napisał(a):Wyświetl post
Koleś jest jeszcze większym awanturnikiem niż Daniel Ljuboja i Maor Buzaglo razem wzięci.

Jeśli już mowa o Copa America - ja wziąłbym Campbella z Kostaryki. Świetny 18-latek.

Akurat sam Maor nie jest awanturnikiem, tylko jego ojczulek .
Odpowiedz cytując