|
Jest taka usługa, nie pamiętam jaks się nazywa, ale bezpłatnie ją aktywujesz, a potem możesz doładowywać SMSem konto numeru na kartę.
Pytanie tylko, czy jesteś klientem biznesowym - jeśli nie to tego nie zrobisz. Jeśli tak,to *600 i popros o aktywacje.
|