Wyświetl pojedynczy post
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2315
Stary 09.07.2011, 17:40
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Przekoszmarnie to wyglada. Minie jeszcze z 10-20 lat zanim wykrystalizuja sie firmy ktorychi główną specjalnoscia jest budowa stadionow.
Wszystko pięknie i ładnie tylko stadion Piasta jest kopią 2 ligowego niemieckiego klubu piłkarskiego http://stadiony.net/stadiony/ger/energieteam_arena. Piękna w nim nie można się doszukać, ale za tak niską cenę z możliwością rozbudowy obiektu do 15 tysięcy Gliwiczanom wystarczy.
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując