Maciuś napisał(a):

|
Przekoszmarnie to wyglada. Minie jeszcze z 10-20 lat zanim wykrystalizuja sie firmy ktorychi główną specjalnoscia jest budowa stadionow.
|
Wszystko pięknie i ładnie tylko stadion Piasta jest kopią 2 ligowego niemieckiego klubu piłkarskiego
http://stadiony.net/stadiony/ger/energieteam_arena. Piękna w nim nie można się doszukać, ale za tak niską cenę z możliwością rozbudowy obiektu do 15 tysięcy Gliwiczanom wystarczy.