-S- napisał(a):

|
Nie wiem czemu się dziwicie, że komendant jest przeciwny konwojowaniu kibiców. Przecież w tej operacji uczestniczy wielu milicjantów, wiele radiowozów i szanowny wyższy szczebel MO nie ma kogo wysłać po BigMac'a, czy taksówkę z kogutem.
|
ale wiesz o ile bylo by ciekawiej jakby nie było tychże konwojów?
