Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4519
Stary 09.07.2011, 17:00
-S- napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czemu się dziwicie, że komendant jest przeciwny konwojowaniu kibiców. Przecież w tej operacji uczestniczy wielu milicjantów, wiele radiowozów i szanowny wyższy szczebel MO nie ma kogo wysłać po BigMac'a, czy taksówkę z kogutem.
ale wiesz o ile bylo by ciekawiej jakby nie było tychże konwojów?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując