aguero20 napisał(a):

I nie trzeba być wcale dobrym piłkarzem , żeby wykorzystać 100% okazje
|
nie no wcale..można być dobrym stolarzem i wykorzystywać kazdą okazje;]
Jak nie jesteś wystarczająco dobry to nie wykorzystujesz wszystkich sytuacji jakie masz,dlatego Genkov strzeli w sezonie 10-15 bramek mając od chu** sytuacji a Ronaldo strzeli 50
Dalej zostajesz przy Swojej teorii?
