Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4457
Stary 09.07.2011, 14:16
aguero20 napisał(a):Wyświetl post
I nie trzeba być wcale dobrym piłkarzem , żeby wykorzystać 100% okazje
nie no wcale..można być dobrym stolarzem i wykorzystywać kazdą okazje;]

Jak nie jesteś wystarczająco dobry to nie wykorzystujesz wszystkich sytuacji jakie masz,dlatego Genkov strzeli w sezonie 10-15 bramek mając od chu** sytuacji a Ronaldo strzeli 50

Dalej zostajesz przy Swojej teorii?
Odpowiedz cytując