Zbiórka na FUTSAL
http://www.facebook.com/event.php?eid=109038225856150
Witam wszystkich.
Istnieje możliwość wyjazdu na mecz z Rekordem B-B. Mecz odbędzie się 17 lub 18 wrześnie (tj. sobota i niedziela).
Obecnie mamy ok. 40 zainteresowanych. Koszt +/- 30 zł.
Przejazd wynajętym busem/busami ( w zależności ilu chętnych będzie ). Im więcej ludzi tym mniejsze koszty.
Także jeśli jesteś zainteresowany to proszę pisać tutaj lub priv.
Informujemy o tym z 2 miesięcznym wyprzedzeniem, ponieważ chcemy mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.
Mobilizujemy się, zachęcamy znajomych!
Jeśli macie jakieś pytania śmiało piszcie.
Podbijajcie temat.