Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 09.07.2011, 14:15
Zbiórka na FUTSAL
http://www.facebook.com/event.php?eid=109038225856150

Witam wszystkich.

Istnieje możliwość wyjazdu na mecz z Rekordem B-B. Mecz odbędzie się 17 lub 18 wrześnie (tj. sobota i niedziela).
Obecnie mamy ok. 40 zainteresowanych. Koszt +/- 30 zł.
Przejazd wynajętym busem/busami ( w zależności ilu chętnych będzie ). Im więcej ludzi tym mniejsze koszty.
Także jeśli jesteś zainteresowany to proszę pisać tutaj lub priv.

Informujemy o tym z 2 miesięcznym wyprzedzeniem, ponieważ chcemy mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.
Mobilizujemy się, zachęcamy znajomych!
Jeśli macie jakieś pytania śmiało piszcie.

Podbijajcie temat.
Powód: wyjazd do bb
Ostatnio edytowane przez KacpiTSW : 09.07.2011 o godz. 14:59.
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując