Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 09.07.2011, 13:36
Ponoć karnety na sektor C cieszą się znacznym zainteresowaniem wśród kibiców którzy zajmowali miejsca na sektorach E, F, D w poprzedniej rundzie.

Mam nadzieje tylko, że jest to wybór świadomy.
Odpowiedz cytując