Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2308
Stary 09.07.2011, 12:14
Nie jest to może jakiś cudo architektoniczne, ale mały, skromy, ale elegancki stadion. W przeciwieństwie do nowych pierwszoligowców: Podbeskidzia czy ŁKSu nie będą musieli się wstydzić i grać np. na wodzisławskim obiekcie.

Myślę ze przykład Piasta powinien być powielany w przypadku innych drużyn aspirujących do gry w najwyższej klasie rozgrywkowej. Najpierw stadion na miarę tej ligi a potem awans, a nie coroczne naginanie procesu licencyjnego.

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując