|
Nie jest to może jakiś cudo architektoniczne, ale mały, skromy, ale elegancki stadion. W przeciwieństwie do nowych pierwszoligowców: Podbeskidzia czy ŁKSu nie będą musieli się wstydzić i grać np. na wodzisławskim obiekcie.
Myślę ze przykład Piasta powinien być powielany w przypadku innych drużyn aspirujących do gry w najwyższej klasie rozgrywkowej. Najpierw stadion na miarę tej ligi a potem awans, a nie coroczne naginanie procesu licencyjnego.
Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
|