|
Ja mam pytanie, ile jeszcze wręcz debilnych postów musi napisać osoba taka jak niejaki wkinink, żeby nabyć bana? Kiedyś za byle pierdołę człowiek zostawał pozbawiony dostępu do forum na 2 tyg, czy miesiąc, a teraz inni użytkownicy są zmuszeni czytać takie próby prowokacji jakiegoś kibica nic nie mającego wspólnego z Białą Gwiazdą.
|