Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#873
Stary 09.07.2011, 11:50
Ja mam pytanie, ile jeszcze wręcz debilnych postów musi napisać osoba taka jak niejaki wkinink, żeby nabyć bana? Kiedyś za byle pierdołę człowiek zostawał pozbawiony dostępu do forum na 2 tyg, czy miesiąc, a teraz inni użytkownicy są zmuszeni czytać takie próby prowokacji jakiegoś kibica nic nie mającego wspólnego z Białą Gwiazdą.
Odpowiedz cytując