prezes85 napisał(a):

Taktyka 442 to jak dla mnie to jedyna możliwość powrotu do dawnej miażdzacej przewagi w lidze.
--------------Biton---Genkov
--Melikson-------Garguła---------Iliev
-----------------Sobolewski
-----Diaz--Chavez--Jaliens--Jovanovic
------------------Pareiko
|
Tez jestem za taktyką 4-4-2 ale bez Garguły w składzie. Za niego w srodku Melikson, Iliev z lewej a Maly z prawej. Niewykluczone, ze w niektorych spotkaniach tak własnie zagramy co zreszta sam Maaskant mowił - zalezne to bedzie od stylu gry przeciwnika. Na prawde teraz mamy duze pole do popisu a sparingami nie ma sie co sugerowac.