Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#870
Stary 09.07.2011, 11:07
Charlie napisał(a):Wyświetl post
To samo pisałem w temacie o polityce transferowej, ale eksperci rodem z FMa i tak wiedzą lepiej. 4-4-2 można grać, ale tylko jak się ma dobrego pomocnika łączącego atak z obroną i dwóch napastników o nieco odmiennej charakterystyce. My nie mamy ani jednego ani drugiego, za to mamy świetnego rozgrywającego i bardzo dobre skrzydła. Dlatego będziemy grać 4-3-3 i wątpie, by Maaskant miał w planie to zmieniać w najbliższym czasie.

kto jest tym rozgrywajacym bo chyba nie masz na mysli Meliksona?
Odpowiedz cytując