Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dwdx1906
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
6001
09.07.2011, 10:57
pilot80
napisał(a):
Kuba z rodziną
http://namonciaku.pl/3miasto/51,113053,9897651.html?i=0
"
" Podczas obiadu w sopockiej restauracji ?La Vita? na Monciaku spotkali przyjaciela Jakuba, Tomasza Iwana, z którym kiedyś wspólnie grał w reprezentacji Polski."
To Kuba grał w kadrze z Iwanem
dwdx1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dwdx1906
Znajdź inne posty napisane przez dwdx1906