Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#864
Stary 09.07.2011, 10:39
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się absolutnie z wszystkim co napisałeś,poza jednym faktem
Paweł Brożek w ostatnich latach Wisły to był naprawdę walczak,we wcześniejszych sezonach faktycznie było z tym źle ale nie tylko u niego

Aha no i z tym że obecna Wisła jest lepsza od tej Henia Kasperczaka to bym polemizował.Footbal od tego czasu tak się zmienił że takie porównania nie mają większego sensu
Drużyna Kasperczaka była totalnym dominatorem w polskiej lidze,a w Europie o niej usłyszano,obecna zdobyła mistrzostwo w niezłym stylu i to na tyle.

Jedno chyba jest pewne awans do Ligi Mistrzów przebije wszystko

Aha co do Garguły że nie potrafi grać w piłkę to ostre słowa,w Reprezentacji i Bełchatowie potwierdzał że ma talent,przeszedł do Wisły kontuzjowany i na razie nie pokazał wszystkich swoich umiejętności,ten sezon na pewno pokaże czy jeszcze jest w stanie Łukasz coś pokazać
Garguła mentalnie jest słaby no i ta guma.... Brożek był dobry nie powiem biegał też dużo i walczył ale drużyny nigdy nie poniósł w Pucharach. Zawsze krzyczeli po sobie jak nie było zgrania i narzekali no ale ich już nie ma wiec nie ma po co się rozpisywać... Niech walczą o tą LM bo to najważniejsze dla nas jest i zawsze chyba było na pierwszym miejscu...
Odpowiedz cytując