Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze

. Skoro mowa o ultra ofensywnym ustawieniu z dwoma nominalnymi środkowymi napastnikami, to dlaczego nie skorzystać z Wilka w miejsce Sobola ? Odbiór/ustawianie może troszkę gorsze, ale w momencie, gdy przejdziemy do ataku ( bo w końcu kiedyś przejdziemy ),będzie IMHO bardziej przydatny. Oczywiście to są rozważania laika, ale .... i tak wszystko zweryfikuje boisko. Byle tylko nie było powtórki sprzed roku.