Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#852
Stary 09.07.2011, 09:46
Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze . Skoro mowa o ultra ofensywnym ustawieniu z dwoma nominalnymi środkowymi napastnikami, to dlaczego nie skorzystać z Wilka w miejsce Sobola ? Odbiór/ustawianie może troszkę gorsze, ale w momencie, gdy przejdziemy do ataku ( bo w końcu kiedyś przejdziemy ),będzie IMHO bardziej przydatny. Oczywiście to są rozważania laika, ale .... i tak wszystko zweryfikuje boisko. Byle tylko nie było powtórki sprzed roku.
Odpowiedz cytując