Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#851
Stary 09.07.2011, 09:39
prezes85 napisał(a):Wyświetl post
--Melikson-------Garguła---------Iliev
--Iliev------Melikson-----Małecki--

Nunez jest defensywny czy ofensywny?

Jednak grałbym jednym napastnikiem, a Nunez lub Wilk do środka. Jeden na szpicy wystarczy gdy ma się takich pomocników. W mojej opinii zagęszczenie środka ważniejsze.
Odpowiedz cytując