prezes85 napisał(a):

|
--Melikson-------Garguła---------Iliev
|
--Iliev------Melikson-----Małecki--
Nunez jest defensywny czy ofensywny?
Jednak grałbym jednym napastnikiem, a Nunez lub Wilk do środka. Jeden na szpicy wystarczy gdy ma się takich pomocników. W mojej opinii zagęszczenie środka ważniejsze.