Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rafaltwsd
Senior Member
Od: 06.2011
Offline
#
4092
09.07.2011, 06:43
Ja osobiscie uwarzam ze Maaskant jest dobrym trenerem, napewno lepszym od tych ktorych mamy w kraju, ciagle sie doszkala jest młody jak na trenera i napewno bedzie chciał pracowac w lepszym klubie, a najlepsza promocja dla niego będą udane puchary
rafaltwsd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rafaltwsd
Znajdź inne posty napisane przez rafaltwsd