Wyświetl pojedynczy post
rafaltwsd
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4092
Stary 09.07.2011, 06:43
Ja osobiscie uwarzam ze Maaskant jest dobrym trenerem, napewno lepszym od tych ktorych mamy w kraju, ciagle sie doszkala jest młody jak na trenera i napewno bedzie chciał pracowac w lepszym klubie, a najlepsza promocja dla niego będą udane puchary
Odpowiedz cytując