Właśnie sobie oglądam Copa America,Mecz Urugwaj-Chile.Taki zawodnik jak chilijski rozgrywający Jorge Valdivia przydałby się nam,koleś ma technikę i przegląd pola nie z tej ziemi.Ma 27 lat i gra w brazylijskim klubie Palmeiras,może wizja gry w Europie by go skusiła
