sandbender napisał(a):

I się okazuje, że cała zeszłoroczna pierwsza jedenastka (poza Małym) była na piwie.
Nie pamiętam sytuacji w której moglibyśmy sobie pozwolić aż na takie roszady nadal posiadając w miarę silną drużynę na boisku.
|
Pełna zgoda. Skład w całości rezerwowy. Po to, żeby zobaczyć w jakiej formie są zmiennicy, dać pograć nowym zawodnikom. Wynik to tutaj sprawa absolutnie drugorzędna.
Celem jest mecz ze Skonto, nie ładne statystyki w sparingach.