Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4441
Stary 08.07.2011, 22:01
sandbender napisał(a):Wyświetl post
I się okazuje, że cała zeszłoroczna pierwsza jedenastka (poza Małym) była na piwie.
Nie pamiętam sytuacji w której moglibyśmy sobie pozwolić aż na takie roszady nadal posiadając w miarę silną drużynę na boisku.
Pełna zgoda. Skład w całości rezerwowy. Po to, żeby zobaczyć w jakiej formie są zmiennicy, dać pograć nowym zawodnikom. Wynik to tutaj sprawa absolutnie drugorzędna.

Celem jest mecz ze Skonto, nie ładne statystyki w sparingach.
Odpowiedz cytując