Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5452
Stary 08.07.2011, 20:56
Gram sobie Śląskiem Wrocław, całkiem nieźle mi idzie. Tylko jedna rzecz mnie niepokoi, mianowicie znikła mi przeprowadzka czy też rozbudowa stadionu w zakładce " baza treningowa". Czyli co, zostaje przy 8 tys? :(
Odpowiedz cytując