Wyświetl pojedynczy post
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22615
Stary 08.07.2011, 19:54
Jeżdżą PKS-y, parę jest bezpośrednio z Wadowic,parę z Suchej Besk. czy z Zawoi,ewentualnie tak jak kolega pisze z Wadowic do Bielska i dalej już do Katowic.

czy na 100 % tak teraz wygląda to nie wiem http://pkswadowice.com.pl/inc/rozkla...adowice_d.html
najlepiej zadzwonić
32 210 40 58
Ostatnio edytowane przez LuKaS TSW : 08.07.2011 o godz. 19:58.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując