Jeżdżą PKS-y, parę jest bezpośrednio z Wadowic,parę z Suchej Besk. czy z Zawoi,ewentualnie tak jak kolega pisze z Wadowic do Bielska i dalej już do Katowic.
czy na 100 % tak teraz wygląda to nie wiem
http://pkswadowice.com.pl/inc/rozkla...adowice_d.html
najlepiej zadzwonić
32 210 40 58
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.