Wyświetl pojedynczy post
-S-
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22612
Stary 08.07.2011, 19:05
baton napisał(a):Wyświetl post
Czy jest w Krakowie albo okolicach jakas restauracja, gdzie mozna sobie zamowic 'grajkow' zeby pograli do kotleta ?
W tej knajpie bywają muzycy. Myślę, że można by do nich zagadać, ale kiedy graja etc. to nie wiem, musiałbyś się skontaktować z restauracją.

http://www.podwawelem.eu/index.php?lang=pl
Odpowiedz cytując