baton napisał(a):

|
Czy jest w Krakowie albo okolicach jakas restauracja, gdzie mozna sobie zamowic 'grajkow' zeby pograli do kotleta ?
|
W tej knajpie bywają muzycy. Myślę, że można by do nich zagadać, ale kiedy graja etc. to nie wiem, musiałbyś się skontaktować z restauracją.
http://www.podwawelem.eu/index.php?lang=pl