Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4401
Stary 08.07.2011, 18:21
Kowalski o.O , będzie się działo

Cytat:
Będzie transmisja gdzieś w necie
Transmisji z tego meczu nie będzie na pewno. Kamer tv na stadionie brak

PS: UWAGA, UWAGA, Junior Diaz wykazał nadprzyrodzone siły i zagra od pierwszej minuty! Wskakuje do podstawowego składu w miejsce Mateusza Kowalskiego. Na prawej obronie zagra Łukasz Burliga
Ostatnio edytowane przez Teqcontroller : 08.07.2011 o godz. 18:24.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując