Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.07.2011, 16:32
Na pocieszenie dodam, że Fulham zremisowało bezbramkowo z klubem NSI Runavik z Wysp Owczych. Dla NSI był to pierwszy w historii remis w europejskich pucharach. Można wyciągnąć z tego wniosek, że liga angielska sięgneła dna jak i polska ekstraklasa.
Odpowiedz cytując