Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kamil17ABG
Member
Od: 01.2011
Offline
#
22605
08.07.2011, 15:00
wiślak 86
napisał(a):
Czy dzisiejszy mecz Wisły będzie można gdzieś oglądnąć?
Podbijam pytanie.
Kamil17ABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamil17ABG
Znajdź inne posty napisane przez Kamil17ABG