Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14415
Stary 08.07.2011, 13:17
arti napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem to będzie sezon bez czarnego konia.
Tego to akurat nikt nie jest w stanie przewidzieć.
Znowu jedni mogą szukać formy aż do końca ligi a inni mogą zaliczyć runde konia. Masz przykład Jagiellonii gdzie jeden zawodnik stanowił o sile drużyny.
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 08.07.2011 o godz. 13:24.
Odpowiedz cytując