arti napisał(a):

|
Moim zdaniem to będzie sezon bez czarnego konia.
|
Tego to akurat nikt nie jest w stanie przewidzieć.
Znowu jedni mogą szukać formy aż do końca ligi a inni mogą zaliczyć runde konia. Masz przykład Jagiellonii gdzie jeden zawodnik stanowił o sile drużyny.