Wyświetl pojedynczy post
frg
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1297
Stary 08.07.2011, 13:16
Leh71 napisał(a):Wyświetl post
Kiedy ja właśnie mówie o wejściu przez bramkę.
Są osobne bramki od razu na górę lub dół.
Podając karnet jak kołowrotki puszczają nie mam możliwości wejścia na dół (karnet na D23).Są od razu schody prowadzące na piętro.

Byc może tak jest na D - byłem tam raz. Na F napewno jest inaczej. Wejście (bramki) sa obok wejścia na G (pierwsze dwie bramki) is ą one wspólne na góre i na dół.

Tak czy owak - warto miec potwierdzenie przy sobie bo inaczej można stracić czas i nerwy na "przepychanki" z miśkami.
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując