Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14414
Stary 08.07.2011, 13:09
arti napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem to będzie sezon bez czarnego konia.
BB - ja tam nie widzę żadnych grajków coby rządzić w lidze, a jeszcze grają nie u siebie.
Skończą na 12 miejscu to już będzie sukces, jak na 10 - to będzie dla nich jak mistrzostwo.
Myśle że Ruch jak zwykle zaskoczy () ... tym że zrobi coś z niczego. Słyszałem ze wyszli na prostą z drugami, i jakiegoś niezłego sponsora pozyskali - eldorado tam nie będzie ale z Farnalikiem jestem spokojny o ich utrzymanie.
Odpowiedz cytując