arti napisał(a):

Moim zdaniem to będzie sezon bez czarnego konia.
BB - ja tam nie widzę żadnych grajków coby rządzić w lidze, a jeszcze grają nie u siebie.
Skończą na 12 miejscu to już będzie sukces, jak na 10 - to będzie dla nich jak mistrzostwo.
|
Myśle że Ruch jak zwykle zaskoczy (

) ... tym że zrobi coś z niczego. Słyszałem ze wyszli na prostą z drugami, i jakiegoś niezłego sponsora pozyskali - eldorado tam nie będzie ale z Farnalikiem jestem spokojny o ich utrzymanie.