mitmichael napisał(a):

|
A ja bym z Twojej listy wykluczył Podbeskidzie - to bedzie czarny kon nadchodzacego sezonu. ŁKS, Korona i Cracovia to beda moim zdaniem druzyny bijace sie o pozostanie w ekstraklasie.
|
Moim zdaniem to będzie sezon bez czarnego konia.
BB - ja tam nie widzę żadnych grajków coby rządzić w lidze, a jeszcze grają nie u siebie.
Skończą na 12 miejscu to już będzie sukces, jak na 10 - to będzie dla nich jak mistrzostwo.
Do grona potencjalnych słabeuszy mogą też pretendować Górnik (jak nie zastąpi odchodzących) i Ruch (słabe finanse=trzeba będzie sprzedać kogoś ważnego)