Leh71 napisał(a):

Nie ma wspólnego wejścia na sektor dolny i górny.
Są osobne. Na dolne sektory wejścia oznaczone "Sektor F(D) 11 , na górne sektor F(D)21,22,23.
|
Oj, joj, joj - oczywiście, że jest (!!!) chodzi mi o wejście przed bramke gdzie podajesz kilet / KK. Dopiero później, juz w samym budynku masz rozgraniczenie na dół i górę. I własnie przed wejściem na schody stoi ochroniarz.