Wyświetl pojedynczy post
frg
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.07.2011, 11:50
Leh71 napisał(a):Wyświetl post
Nie ma wspólnego wejścia na sektor dolny i górny.
Są osobne. Na dolne sektory wejścia oznaczone "Sektor F(D) 11 , na górne sektor F(D)21,22,23.
Oj, joj, joj - oczywiście, że jest (!!!) chodzi mi o wejście przed bramke gdzie podajesz kilet / KK. Dopiero później, juz w samym budynku masz rozgraniczenie na dół i górę. I własnie przed wejściem na schody stoi ochroniarz.
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując