Cytat:
|
"Gdy okazało się, iż poranny trening odbędzie się na boiskach Levadii Tallin, wszyscy byli przekonani, że drużyna Białej Gwiazdy pojawi się na dobrze jej znanym stadionie. Ku zaskoczeniu osób, które były poprzednim razem w Tallinie, tak się nie stało. Wiślacy dotarli do malowniczo położonego ośrodka treningowego Levadii, tuż przy morzu, pośród jednorodzinnych domków znajdowało się kilka boisk treningowych."
|
Ehh. A u nas kiedy coś ruszy ? Przecież baza nie musi być przy stadionie. Na co czeka właściciel ? Nieudolna pogoń za LM ważniejsza od bazy ?