mieczuu napisał(a):

No muszę się nie zgodzić z Tobą, a dokładniej :
Możesz komuś kupić bilet nie posiadając jego karty. Zamiast biletu dostajesz wtedy potwierdzenie zakupu, wyglądające de facto jak bilet, ale wejściówkę masz wbitą na kartę. Nie jestem pewny, czy w tej sytuacji potwierdzenie jest potrzebne, ale stawiam, że nie. System przechowuje dane zarówno osób posiadających karty, jak i wchodzących na mecz z biletem papierowym.
Karta nie jest dokumentem tożsamości, dlatego musisz mieć dowód - umówmy się, każdy nosi go przy sobie. Legitymacja nie jest wymagana.
Mając bilet na KK absolutnie nie trzeba mieć potwierdzenia zakupu (poza wątpliwą sytuacją opisaną na początku).
Brak sprzedaży internetowej to niestety tragedia.....
A niezależnie od tego wszystkiego, fajnie mieć taką kartę i kropka.
|
REGULAMIN IMPREZY MASOWEJ napisał(a):
Rozdział III
Obowiązki uczestnika imprezy masowej – meczu piłki nożnej
§ 3
1. Uczestnik imprezy jest obowiązany:
(...)
c. posiadać przy sobie i okazywać każdorazowo na żądanie służb porządkowych,
służb informacyjnych lub stewardów imprezy masowej dokument uprawniający
do wejścia i przebywania na imprezie oraz dokument tożsamości bądź w
przypadku ligi zawodowej wydaną w ramach tej ligi Kartę Kibica;
|
Zgodnie z tym regulaminem de facto nikt nie powinien wymagać od Ciebie dodatkowo dowodu osobistego, wystarczy KK.