Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
zuko1234
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
964
08.07.2011, 10:46
Zastanawiam się nad kupnem HTC Wildfire ma może ktoś ten telefon i jest w stanie powiedzieć czy warto ?
WISŁA KRAKÓW
zuko1234
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zuko1234
Znajdź inne posty napisane przez zuko1234